منو
سبد خرید

اتومو و حالت دهنده برقی مو

اتومو چیست؟

اتوی مو وسیله ای است انبری شکل با دو صفحه تخت بصورت موازی در بالا و پایین که از جنس سرامیک، تورمالین، آیونیک، تیتانیومی، کراتینی و معمولی و ... می باشد، با قابلیت گرم شدن که برای صاف کردن و حال دادن موی سر مورد استفاده قرار میگیرد.


از انواع حالت دهنده برقی مو:

1-    اتومو برای صاف کردن مو
2-    بابلیس یا دستگاه فر کننده مو
3-    اتوموی ویو برای موج انداختن مو تا حجم مو بیشتر شود

3 مورد فوق از جمله دستگاههای پرکاربرد و مصرفی در حوزه سالن آرایشی و لوازم آرایشگاهی می باشد. لازم بذکر است برای استفاده از دستگاه حالت دهنده مو مثل اتوی مو، بابلیس و اتو ویو نیاز به مهارت خاصی نیست و شما می توانید در کوتاهترین زمان و به راحتی و کمترین هزینه موهای خود را حالت دهید.

نحوه استفاده از اتومو و حالت دهنده برقی مو:

قبل از استفاده از اتو مو بهتر است موهای خود را شسته و در انتها از نرم کننده استفاده کنید و مو حتما خشک باشد، برای نتیجه بهتر و رساندن آسیب کمتر به موهایتان میتوانید از اسپری دوفاز یا اسپری های محافظ مو در برابر حرارت بزنید تا از آسیب و صدمه به مو جلوگیری شود.  سپس نحوه استفاده از اتو مو به این شکل است که اتو مو را روشن و میزان حرارت و دما را تنظیم کنید از یک سمت سر شروع کنید تا قسمتهای صاف شده مو از قسمت صاف نشده مشخص گردد، موهای خود را به قسمت های مختلف تقسیم کنید قسمت جدا شده مو را از بالا سمت ریشه و نزدیکترین محل به پوست سر بصورتی که پوست را نسوزاند بین دو صفحه اتومو گذاشته و با فشار کم و با آرامی به سمت پایین تا انتهای مو میکشیم و سپس تکه ای و قسمت بعدی را بردارید و این عمل را انجام دهید.

لازم است بدانید مو و قسمتهای ضخیم و حالت دار مو به حرارت بیشتر و موهای نازک و ظریف به دما و حرارت کمتر نیاز دارد. و مدت زمان اتوکشی مو بسته به نوع جنس و حجم مو بستگی دارد.

 

از ویژگیهای مهم در انتخاب اتو  مو و حالت دهنده برقی مو :

  • نوع جنس صفحه

  • پهنای صفحه

  • سایز

  • درجه تنظیم حرارت


نکات قابل توجه هنگام استفاده از اتوی مو و دستگاه حالت دهنده مو:

آشنا نبودن و استفاده نادرست از اتومو و دستگاه حالت دهنده برقی مو موجب آسیب رسیدن به مو می شود از نکات قابل توجه برای پیشگیری و جلوگیری از آسیب و صدمه زدن مو با استفاده از این لوازم مصرفی آرایشگاهی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. دقت در انتخاب کیفیت دستگاه اتو مو و حالت دهنده برقی مو
  2. توجه در انتخاب صفحه اتومو و دستگاه حالت دهنده برقی مو که در حال حاضر بهترین نوع موجود در بازار صفحه سرامیکی هستند. زیرا حرارت و گرما را بطور یکنواخت توزیع و پخش میکند تا از سوختگی مو جلوگیری شود و آسیب کمتری به مو وارد گردد.
  3. دقت در درجه حرارت اتومو که نه زیاد نه کم باشد، توجه داشته باشید داغ بودن بیش از حد و حرارت زیاد باعث سوزاندن مو میشود. بنابراین از مناسب ترین درجه حرارت استفاده کنید.
  4. مدت طولانی اتومو و دستگاه حالت دهنده برقی مو را بر روی مو نگه ندارید.
  5. قبل از استفاده حتما از تمیز بودن صفحه مطمین شوید.

 

 

 

اتومو حرفه ای سرامیکی با اشعه مادون قرمز مدل KM-2219 کیمی اتومو حرفه ای سرامیکی با اشعه مادون قرمز مدل KM-2219 کیمی
ناموجود
تولید کننده: Kemei
اتومو کیمی مدل KM-2219 دارای صفحه سرامیکی و اشعه مادون قرمز یکی از حرفه ای ترین و بهترین  و خوش دست ترین مدل های اتو موی موجود در بازار می باشد. عملکرد اشعه مادون قرمز در اتومو به گونه ای است که حرارت را به داخل پوسته مو نفود و یکپارچگی مو را حفظ میکند، و موجب درخشندگی و عدم آسیب رسانی به مو و ..
305,000 تومان
اتومو، ویو و بابلیس 3 کاره مدل ST 3303 نانو بابلیس اتومو، ویو و بابلیس 3 کاره مدل ST 3303 نانو بابلیس
ناموجود
تولید کننده: bybabyliss
اتومو، ویو و بابلیس 3 کاره بابلیس مدل ST 3303 محصول جدید  باکیفیت که دارای صفحه سرامیکی می باشد و سوئیچ خاموش روش در قسمتی قرار دارد که به راحتی میتوانید از آن استفاده نمایید قابلیت آیونیک این اتومو ( تولید یون منفی ) موها را از آسیب رسیدن در امان نگه میدارد. با تغییر سری های این دستگاه میتوان ..
122,000 تومان
اتوموی حرفه ای مدل KM-1089 کیمی اتوموی حرفه ای مدل KM-1089 کیمی
ناموجود
تولید کننده: Kemei
داشتن موهای زیبا جلوه ای خاص به چهره هر فردی میدهد، و در این رابطه ابزار و سایل متخلف در بازار موجود می باشد که یکی از این لوازم پرمصرف و کاربردی اتوی مو است که نحوه کار کردن با آن بسیار آسان و راحت و سریع می باشد، اتومو به شما کمک میکند تا موهای خود را صاف و لخت کنید. اتوموی حرفه ای کیمی مدل KM-108..
260,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
از دغدغه های افرادی که دارای ریش بلند هستند مراقبت، نگهداری، حالت و صاف کردن ریش می باشد. که با استفاده از اتوی ریش میتوانید به راحتی به ریش خود حالت داده و یا صاف کنید، کاربرد این اتو ریش تنها جهت صاف کردن موهای ریش نیست بلکه میتوان با آن موهای کوتاه را نیز به آسانی و راحتی صاف نمایید.ویژگیهای ..
225,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)