منو
سبد خرید

حالت دهنده مو

یکی از مواد پر مصرف آرایشگاهی حالت دهنده ها می باشد که بصورت اسپری و قوطی در بازار موجود هستند.
در خرید حالت دهنده مو باید این نکات را در نظر گرفت که باعث ایجاد سفیدک، ریزش مو، خشک شدن پوست و موی سر نشود و هیچگونه سفیدی و شوره روی مو بر جا نگذارد.
در انتخاب حالت دهنده ها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به مو حتما توجه کنید دارای ترکیبات  و فرمول خاصی جهت مراقبت و تقویت رشد مو باشد.
از انواع حالت دهنده ها ژل واکس، واکس مو، موس مو، کرم مو، آدامس مو و چسب مو .... می توان نام برد که هر کدام دارای کاربرد خاصی در حوزه آرایشی می باشد.
بنا به سلیقه می توان واکس مو یا ژل واکس را انتخاب کنید و تفاوت این دو در این است که ژل موجب چسبیدن تارهای مو به یگدیگر میشود در صورتیکه با استفاده از

واکس مو، مو بصورت طبیعی حالت داده شده و باعث خشک شدن غیر طبیعی مو نمی شود.
نحوه استفاده از حالت دهنده مو:
بهتر است ابتدا موی سرخود را بشوید و سپس مقدار کمی از ژل واکس یا واکس مو را با نوک انگشت برداشته بعد انگشتانتان را بهم بمالید بصوری که حالت دهنده بصورت یکنواخت

نوک انگشتانتان پخش گردد0 سپس دستتان را داخل موهایتان بکشید و حالت فرم مدنظر را به موهایتان بدهید بعد از آن ماندگاری و فیکس کردن حالت و فرم مو را حالت دهنده ای استفاده کردید برعهده میگیرد.

 

تولید کننده: DAX
آدامس مو در واقع همان چسب موی قوی می باشد که جهت حالت دهی مو برای مدت طولانی با ماندگاری بالا بکار میرود. آدامس موی دیداکس از موم زنبور عسل تهیه شده که به تقویت و ضخیم تر شدن موی سر کمک میکند. با استفاده از این چسب موی قوی دیداکس به راحتی به موهای خود فرم و حالت داده بدونه اینکه سفیدک بر روی مو ایجا..
15,000 تومان
استایلینگ واتر حالت دهنده حرفه ای موی 250 میل رویال استایلینگ واتر حالت دهنده حرفه ای موی 250 میل رویال
ناموجود
تولید کننده: ZAIN
استالینگ واتر یا حالت دهنده موی مایع یکی از محصولات منحصر بفرد و ساخت ایران در حوزه آرایشی و بهداشتی می باشد. از ویژگیهای این استالینگ واتر میتوان به استفاده آسان، راحت، سریع و باز کردن گره مو در حین کار و شانه اشاره کرد و قبل استفاده سشوار از صدمات و آسیب های آن جلوگیری نموده و علاوه بر آن تقویت کن..
38,500 تومان
تولید کننده: ZAIN
حالت دهنده موی رویال که به حالت دهنده ترکیبی معروف می باشد دارای ترکیب پودر حالت مو و کرم مو و آدامس است و بسیار سبک و دارای عملکرد همانند تک تک ترکیبات بر روی مو بدونه ایجاد سفیدک و چربی می باشد و با استفاده از این محصول می توانید استایل منحصر بفردی داشته باشید ..
38,000 تومان
تولید کننده: ZAIN
سرم کوتاهی مو رویال جهت استفاده شخصی و آرایشگاهی می باشد با استفاده از این سرم موی کوتاهی، مو به مدت 35 دقیقه خیس و مرطوب می ماند و نیازی به اسپری مکرر آب جهت کوتاهی مو نیست و محصولی بسیار کاربردی برای آرایشگاه ها و کوتاهی مو می باشد علاوه بر این مورد اشاره شده در شینیون بسیار موثر و کاربردی نیز است..
60,000 تومان
تولید کننده: DAX
واکس رنگی مو دیداکس دارای رنگهای مختلف برای مصرف شخصی و آرایشگاه های می باشد با استفاده از این واکس موی رنگی شما میتوانید به راحتی و آسانی در کمترین زمان ممکن موهای خورد را رنگ موقت کنید. واکس رنگی مو به راحتی با آب قابل شستشو می باشد. واکس رنگی مو علاوه بر رنگ بر روی مو، موها را تقویت و از عوامل مح..
14,500 تومان
تولید کننده: DAX
واکس موی دی داکس جهت حالت دهی مو و ایجاد درخشندگی و حالت دهندگی مو بکار میرود. واکس موی دی داکس از موم زنبور عسل تهیه شده که به تقویت و ضخیم تر شدن موی سر کمک میکند. با استفاده از این واکس موی دی داکس به راحتی به موهای خود فرم و حالت داده بدونه اینکه سفیدک بر روی مو ایجاد شود. از ویژگیها و قابلیت ها..
15,000 تومان
تولید کننده: PASSIONET
یکی از بهترین و متداولترین روش هایی که با آن مو را حجم و حالت میدهند استفاده از پودر حالت و حجم دهنده مو می باشد. پودر حجم دهنده پشینت یکی از برندهای معرف و پرطرفدار در بین آرایشگاهها و سالن های مردانه و زنانه می باشد این پودر پشینت مو با خاصیت حجم دهندگی و حالت دهنده مو فوری می باشد و از بافت مو نی..
52,000 تومان
تولید کننده: ZAIN
ژل واکس موی نرمال و بسیار سبک رویال حالت دهنده موی با کیفیت می باشد و این ژل واکس موی رویال حالت دهنده ای است که بعد از آن می توان جهت استایل بهتر از سشوار استفاده کرد. ..
32,000 تومان
ژل چسب موی سر 350 میل آرانینا
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
ژل چسب آرنیکا با دارا بودن ویتامین B سبب تقویت موها شده و همچنین پلیمر موجود در این ژل مو دارای خاصیت حالت دهندگی بسیار قوی بوده و به راحتی و آسانی میتوانید حالت دلخواه و فرم مورد نظر را بر روی موی در بیاورید.  روش استفاده از ژل چسب مو:بعد از استحمام و یا موهای خود را مرطوب باش..
15,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)