منو
سبد خرید

دسته تیغ

دسته تیغ وسیله ای است دارای دسته و یا بازویی متحرک از جنس چوب، پلاستیک یا فلز و لبه فلزی مستحکم و ضد زنگ دوطرفه ای که تیغ اصلاح بین لبه های آن قرارمیگیرد. با استفاده از دسته تیغ با توجه به فشار کمتری که به صورت وارد می کنید  قدرت، تسلط و سرعت بسیاری در تراشیدن ریش و موهای صورت خواهید داشت.

قبل از شروع به اصلاح صورت، از کیفیت دسته تیغ و تیغ اصلاح مطمئن شوید تا در حین استفاده از دسته تیغ اصلاح به پوست صورت آسیب نرسانید. پیشنهاد میشود در تراشیدن ریش با دسته تیغ اصلاح حتما صورت خود را بشویید و برای اصلاح راحت، از خمیر ریش یا ژل اصلاح استفاده کنید، که این عمل کمک به اصلاح سریع و آسان ریش و سبیل میکند. چرا که خمیر ریش باعث نرم و لطیف تر شدن پوست میشود.

برای اصلاح صورت با دسته تیغ بهتر است ابتدا اصلاح را از طرفین صورت شروع و سپس گردن و چانه و اطراف لب را بتراشید. در هنگام اصلاح اگر تیغ کند شد برای جلوگیری از خراشیدگی و آسیب به پوست ، حتما تیغ اصلاح را تعویض کنید. هنگام اصلاح و تراشیدن ریش بدلیل جمع شدن مو در تیغ که مانع ادامه کار میشود دسته تیغ و تیغ را چندین بار با آب سرد بشویید. علت این شستشوی تیغ اصلاح با آب سرد اینست که آب گرم باعث کندی تیغ و زنگ زدگی دسته تیغ می شود.

بطور کلی میتوان گفت دسته تیغ یکی از ایده آل ترین لوازم برای اصلاح و پیرایش صورت می باشد.

تیغ پیتاژ 10 عددی RAZOR BLADE تیغ پیتاژ 10 عددی RAZOR BLADE
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
استفاده به مرور زمان از دسته تیغ پیتاژ باعث کند شدن و فرسودگی تیغه پیتاژ میشود و دسته تیغ پیتاژ قابلیت تعویض تیغ پیتاژ را دارد به همین منظور تیغ پیتاژ جدا گانه در تعداد متفاوت و مختلف در بازار ارائه گردید.ویژگیهای تیغ پیتاژ:تعداد 10 عددی جنس فلزی قابلیت شستشو   ..
60,000 تومان
دسته تیغ حرفه ای سه تیکه 2 انگشتی طلایی رزونال دسته تیغ حرفه ای سه تیکه 2 انگشتی طلایی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
دسته تیغ حرفه ای آرایشگری رزونال دارای کیفیت بالا و از جنس استیل و رنگ ثابت است و برای راحتی کار و راحت قرار گرفتن و تسلط به این دسته تیغ جای 2 انگشت قرار دارد. دسته تیغ 2 انگشتی رزونال سبک بوده به راحتی میتوان تیغ را در بین لبه ها قرار داد و لبه و بازروی این دسته تیغ بسیار مناسب و مستحکم و ایمن در ..
65,000 تومان
دسته تیغ پیتاژ برقی و حرارتی لوف دسته تیغ پیتاژ برقی و حرارتی لوف
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
دسته تیغ پیتاژ برقی دستگاهی بسیار سبک و خوش دست که برای پیتاژ و کوتاهی مو مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به تولید حرارت و دمای تا 120 درجه سانتیگراد در قسمت تیغه ها از ایجاد موخوره جلوگیری کرده و موهای آسیب دیده را بهبود می بخشد. دارای عملکرد بسیار آسان و راحت در منزل و آرایشگاه ها می باشد. این..
95,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)