منو
سبد خرید

شانه و برس

یکی از لوازم مصرفی، پرکاربرد شخصی و بهداشتی هر یک از ما برس و شانه می باشد. و همچنین بعنوان یکی از لوازم مصرفی و تجهیزات آرایشگاهی میتوان از برس و شانه نام برد.

مو یکی از اجزای موثر در زیبایی و ظاهر هر فرد میباشد. و شانه و برس از وسیله ابتدای و ساده جهت حالت و مرتب کردن آن است.

شانه و برس کشیدن به مو موجب ایجاد جریان هوا در لابه لای موها و تقویت و جریان خون میگردد.

در روز 2 تا 3 بار موهای خود را آرام و با ملایمت شانه بزنید کافیست شانه بیشتر به مرور زمان باعث آسیب رساندن به مو می شود.

شانه و برس کشیدن مو یکی از روزمرگی ترین و مفیدترین کار برای نگهداری و مراقبت از موی خودتان می باشد.

و باعث صاف و یکدست و مرتب شدن مو در ظاهر میشود، حتما در انتخاب شانه و برس به نرمی و انعطاف پذیری و نوع دندانه های شانه توجه کنید تا که آسیبی به پوست سر وارد نکند.

بر اساس تجربه بهتر است از شانه و برس جنس چوب استفاده نمایید و حتما هر چند روز یکبار شانه و برس خود را تمیز و شستشو دهید.
شما میتوانید با توجه به جنس مو و مصرف خود شانه یا برس و یا از هر دو استفاده کنید.که هر کدام دارای مدل و انواع مختلف می باشد.

از جمله شانه های پرکاربرد در سالن آرایشگاه شانه کار یا شانه توپلا ، انواع شانه حالت (جهت حالت و مدل دادن به مو) برس حالت، شانه فید جهت سایه انداختن مو، و انواع برس براساس حجم و کوتاهی مو

میتوانید انتخاب کنید (برس گرد، برس تخت و ....)
برس های کوتاه با قطر کم برای موهای کوتاه و برس های بزرگ با قطر بیشتر برای موهای بلند و حجیم (بدلیل حجم و مقدار زیاد طولانی و زمان بر بودن) مناسب ترتند.

تولید کننده: REZONAL
برس حالت مربعی شکل بوده و دارای سوراخ هایی بر روی بدنه می باشد که این برس بیشتر برای خشک کردن مو استفاده میشود برس حالت یا برس تخت حالت دارای دسته ای خوش دست جهت راحت قرار گرفتن در دست و روی بدنه دسته دارای سوراخ می باشد که میتوان این برس حالت را آویزان کرد ..
24,500 تومان
برس فید انگشتی رزونال برس فید انگشتی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
یکی از ابزار و و وسایل مورد استفاده در آرایشگاه و سالن ها برس فید می باشد که برس فید انگشتی رزونال به راحتی در انگشت قرار گرفته تا بتوانید در حین کار به سرعت موهای خرد کوتاه شده را برداشته تا یک کوتاهی بدون عیب و نقص را داشته باشید ..
29,500 تومان
برس و شانه فید دسته دار مشکی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
برس و شانه فید رزونال جهت پاک کردن و برداشتن موهای کوتاه شده می باشد از روی سر و به شما کمک میکند تا با مرتب کردن و پاک کردن موهای خرد کاری بی نقص را داشته باشید ..
26,500 تومان
برس پوش چوبی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
یکی از روش های حجم دادن مو و حالت دادن مو از قدیم پوش دادن مو می باشد و برای پوش دادن مو بهتر است از برس پوش یا شانه پوش استفاده نمایید که دقیقا برای اینکار طراحی شده است ..
12,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
برس پیچ گرد یکی از برس های پرطرفدار برای مصارف شخصی و آرایشگاهی می باشد. با استفاده از برس پیچ گرد رزونال شما میتوانید لایه لایه موهای خود را جدا کرده حالت و حجم دهید. ..
42,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
یکی از لوازم بسیار مصرفی برای مرتب کردن و حالت دادن مو برس پیچ و شانه می باشد. برس پیچ نسوز به دلیل نسوز بودن آن در مقابل حرارت سشوار میتوان از این برس به راحتی استفاده کنید و به موهای خود حالت دهید ..
19,500 تومان
تولید کننده: REZONAL
یکی از شانه های جهت حالت دادن مو شانه حالت پاسینوسی می باشد که فاصله دندانه ها زیاد بود برای فرم و حالت دادن مو در فاصله های زیاد که بعنوان شانه حالت آرایشگاهی می توان نام برد. طول این شانه حالت حدود 21 و عرض آن 5 سانت و از جنس پلاستیک می باشد ..
10,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 28 (2 صفحه)