منو
سبد خرید

لوازم جانبی

استند ماشین اصلاح وال طلقی 4 عددی دیواری رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
استند ماشین اصلاح وال آرایشگاهی یکی از ابزار و لوازم کاربردی در آرایشگاه ها جهت نصب بر روی دیوار و یا میز و یا هر قسمتی که قابلیت نصب را دارد می باشد تا با قرار دادن ماشین اصلاح در داخل این استند ها به راحتی از آنها نگهداری نمایید و استند ماشین اصلاح جایی کاملا امن و مناسب برای قرار دادن ماشین اصلاح..
99,500 تومان
برس فید انگشتی رزونال برس فید انگشتی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
یکی از ابزار و و وسایل مورد استفاده در آرایشگاه و سالن ها برس فید می باشد که برس فید انگشتی رزونال به راحتی در انگشت قرار گرفته تا بتوانید در حین کار به سرعت موهای خرد کوتاه شده را برداشته تا یک کوتاهی بدون عیب و نقص را داشته باشید ..
29,500 تومان
دسته تیغ پیتاژ برقی و حرارتی لوف دسته تیغ پیتاژ برقی و حرارتی لوف
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
دسته تیغ پیتاژ برقی دستگاهی بسیار سبک و خوش دست که برای پیتاژ و کوتاهی مو مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به تولید حرارت و دمای تا 120 درجه سانتیگراد در قسمت تیغه ها از ایجاد موخوره جلوگیری کرده و موهای آسیب دیده را بهبود می بخشد. دارای عملکرد بسیار آسان و راحت در منزل و آرایشگاه ها می باشد. این..
95,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
پک شانه ماشین وال 4 عددی مخصوص انواع ماشین اصلاح های وال و ماشین اصلاح های طرح وال می باشد این 4 عدد سایز شانه از شانه ماشین وال پرمصرف و کاربردی بوده و به راحتی بر روی تیغه های ماشین اصلاح وال قرار گرفته و مورد استفاده قرار میگیرد. اندازه های این شانه وال 1/5,3,4/5 و 6 میلیمتر می باشد.  ..
32,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
پک شانه ماشین موزر 8 عددی مناسب برای انواع ماشین اصلاح موزر و دینگ لینگ و .... می باشد که بصورت کشویی بر روی تیغه ماشین قرار میگیرد و با استفاد از آنها طول برش و اندازه اصلاح مو تنظیم میگردد. جنس این شانه ماشین از PVC نرم می باشد. دارای اندازه های شانه از 2mm,4mm,6mm,9mm,12mm,16mm,18mm,25mm جهت اصلا..
16,000 تومان
شانه ماشین وال 3 عددی CLIPPER GUIDES شانه ماشین وال 3 عددی CLIPPER GUIDES
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
پک شانه ماشین وال 3 عددی مخصوص انواع ماشین اصلاح های وال می باشد این 3 عدد سایز شانه از شانه ماشین وال پرمصرف و کاربردی بوده و به راحتی بر روی تیغه های ماشین اصلاح وال قرار گرفته و مورد استفاده قرار میگیرد. اندازه های این شانه وال 1/5,3,4/5  میلیمتر می باشد. محتویات شانه ماشین وال:..
15,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 25 (2 صفحه)