منو
سبد خرید

موزن بینی، گوش و ابرو

وجود موهای داخل بینی و گوش بسیار ضروری می باشد، زیرا از ورود گرد و غبار و ذرات ریز معلق  و باکتری های موجود در هوا به داخل گوش و بینی جلوگیری میکند. و در واقع میتوان گفت نقش محافظی در برابر عوامل نام برده و عوامل بیرونی دیگر دارد. اما بلندتر شدن از حد معمول موهای این قسمت ها، باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند و آزاردهنده میشود به همین دلیل افراد زیادی به دنبال وسیله ای مناسب برای کوتاه و اصلاح کردن موی داخل بینی و گوش هستند. و وسایل زیادی برای این کار در بازار فروش لوازم آرایشگاهی موجود می باشد که یکی از آنها دستگاه موزن گوش، بینی و ابرو می باشد.

 
موزن بینی چیست؟


اصلاح کننده موی گوش، بینی و ابرو یا همان موزن بینی، گوش و ابرو وسیله ساده برقی است که با استفاده از آن میتوانید راحت و سریع موهای زاید روی لاله گوش، داخل بینی، گوش و ابرو را با سری های مختلف همراه دستگاه که به سادگی قابل اتصال و جدا شدن می باشند کوتاه و اصلاح نمایید. استفاده از این ابزار بسیارآسان، سریع، بدون، درد و دارای طرفداران زیادی می باشد.

 ویژگیهای موزن گوش، بینی و ابرو

یکی از ویژگیهای بارز موزن بینی، گوش و ابرو شارژی بودن آن می باشد، که دارای 2 نوع باطری قلمی و باطری شارژی می باشد و به راحتی می توانید حمل و در هر مکانی استفاده کنید. و سریهای مختلف و کاربردی با قابلیت شستشو می باشد که به کاربرد آنها اشاره میکنیم


 انواع سری های موزن و کاربرد:

  • سری چرخشی: جهت اصلاح موهای داخل بینی و گوش
  • سری  شانه ای تخت: جهت اصلاح ابرو
  • سری خط زن: جهت اصلاح خط ریش
  • سری باریک و بلند: جهت اصلاح موهای روی لاله گوش و سبیل


  نحوه کارکرد مو زن گوش، بینی و ابرو:

این دستگاه دارای 2 تا 3 سری مختلف می باشد که سری اصلی که برای اصلاح موهای داخل گوش و بینی استفاده میشود، که به شکل یک سری باریک گرد کوچک با تیغه های چرخشی است که با پوست تماس مستقیم ندارد و به راحتی وارد گوش و بینی شده و موها را به داخل سری هدایت میکند تا تیغه ها عمل قطع و اصلاح مو را انجام دهند. و سری دیگر دارای شانه های باریک تخت برای اصلاح و مرتب کردن ابرو و بسته به مدل دستگاه بعضی نیز دارای سری خط زن برای اصلاح خط ریش و موهای پشت گردن میباشد.
 

تولید کننده: REZONAL
مو زن بینی، گوش و ابروی مدل RZ-703 روزنال دارای یک سر باریک با تیغه های چرخشی می باشد که موهای گوش و بینی را به داخل وارد کرده و اصلاح میکند سری این مدل مو زن بینی دارای قابلیت جدا شدن سری از دستگاه و استفاده از سری دیگر می باشد.تیغه های این دستگاه از استیل ضد زنگ و ضد حساسیت و قابل شستشو می باش..
150,000 تومان
موزن بینی و گوش و ابروی مدل PH-3002 فیلیپس موزن بینی و گوش و ابروی مدل PH-3002 فیلیپس
ناموجود
تولید کننده: PHILIPS
داشتن ظاهری زیبا برای آقایان و بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و موهای زاید نمایان داخل بینی و گوش یکی از دغدغه های افراد می باشد به همین منظور موزن بینی، گوش، ابرو برای اصلاح کردن موهای بلند و نمایان گوش و بینی که باعث ایجاد حس ناخوشایند میشود استفاده میگردد. موزن بینی و گوش فیلیپس دارای 2 سری ..
115,000 تومان
موزن بینی، گوش و ابرو مدل RZ-708  رزونال موزن بینی، گوش و ابرو مدل RZ-708  رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
موزن بینی، گوش، ابرو برای اصلاح کردن موهای بلند و نمایان گوش و بینی که باعث ایجاد حس ناخوشایند میشود استفاده میگردد. موزن بینی و گوش رزونال دارای 2 سری مجزا یکی برای اصلاح موی داخل بینی و دیگری برای اصلاح موهای گوش میباشد. این مدل موزن بینی دارای قابلیت شارژ بوده و با 8 ساعت شارژ کامل قابل استفاده م..
130,000 تومان
موزن بینی، گوش و ابرو مدل ZN-705 رزونال موزن بینی، گوش و ابرو مدل ZN-705 رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
موزن بینی دستگاهی باریک و کم حجم برای اصلاح و کوتاه نمودن موهای بلند و زاید بینی و لاله گوش و داخل گوش می باشد. موزن بینی دارای یک سری گرد و باریک که به راحتی قابل استفاده برای تمام سنین می باشد. و سری این موزن بینی قابلیت شستشو با آب و دارای موتوری با آلیاژ سرعت بالا را دارد.با 8 ساعت شارژ کامل میت..
60,000 تومان
موزن گوش و بینی و ابرو مدل GM-3106 پروجیمی موزن گوش و بینی و ابرو مدل GM-3106 پروجیمی
ناموجود
تولید کننده: Gemei
موزن بینی و گوش مدل GM-3106 پروجیمی دارای یک سری گرد و باریک برای کوتاه و اصلاح نمودن موی داخل بینی و گوش و یک خط زن جهت خط انداختن و شکل دادن به ریش می باشد بر روی بدنه این موزن بینی یک نشانگر شارژ قرار دارد و با هر بار شارژ 8 ساعت میتوانید 60 دقیقه بصورت شارژ از این دستگاه موزن بینی استفاده نمایید..
95,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)