منو
سبد خرید

REZONAL

آبپاش هیدرولیکی با کیفیت عالی گلینا آبپاش هیدرولیکی با کیفیت عالی گلینا
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
آبپاش هیدرولیکی یا آبپاش تایمری دارای فناوری اسپری طولانی تر نسبت به آبپاش های معمولی می باشد. آبپاش هیدرولیکی آرایشگاهی گلینا دارای فناوری فوق العاده خوب اسپری و پودری کردن آب می باشد و همچنین اسپری آب این آب پاش  50 درصد طولانی تر از آبپاش های دیگر می باشد.  ..
65,000 تومان
اتوی ریش و موهای کوتاه modelling comb اتوی ریش و موهای کوتاه modelling comb
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
از دغدغه های افرادی که دارای ریش بلند هستند مراقبت، نگهداری، حالت و صاف کردن ریش می باشد. که با استفاده از اتوی ریش میتوانید به راحتی به ریش خود حالت داده و یا صاف کنید، کاربرد این اتو ریش تنها جهت صاف کردن موهای ریش نیست بلکه میتوان با آن موهای کوتاه را نیز به آسانی و راحتی صاف نمایید.ویژگیهای ..
175,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
ادکلن ارمغان بزرگ با حجم 450 میل مناسب برای مصارف آرایشگاهی می باشد. و این محصول دارای 70 درصد الکل جهت ضد عفونی لوازم آرایشگاهی و همچنین مصرف بعد از اصلاح صورت و پشت گردن می باشد ..
44,000 تومان
استند ماشین اصلاح وال طلقی 4 عددی دیواری رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
استند ماشین اصلاح وال آرایشگاهی یکی از ابزار و لوازم کاربردی در آرایشگاه ها جهت نصب بر روی دیوار و یا میز و یا هر قسمتی که قابلیت نصب را دارد می باشد تا با قرار دادن ماشین اصلاح در داخل این استند ها به راحتی از آنها نگهداری نمایید و استند ماشین اصلاح جایی کاملا امن و مناسب برای قرار دادن ماشین اصلاح..
75,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
برس حالت مربعی شکل بوده و دارای سوراخ هایی بر روی بدنه می باشد که این برس بیشتر برای خشک کردن مو استفاده میشود برس حالت یا برس تخت حالت دارای دسته ای خوش دست جهت راحت قرار گرفتن در دست و روی بدنه دسته دارای سوراخ می باشد که میتوان این برس حالت را آویزان کرد ..
24,500 تومان
برس فید انگشتی رزونال برس فید انگشتی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
یکی از ابزار و و وسایل مورد استفاده در آرایشگاه و سالن ها برس فید می باشد که برس فید انگشتی رزونال به راحتی در انگشت قرار گرفته تا بتوانید در حین کار به سرعت موهای خرد کوتاه شده را برداشته تا یک کوتاهی بدون عیب و نقص را داشته باشید ..
14,500 تومان
تولید کننده: REZONAL
برس و شانه فید رزونال جهت پاک کردن و برداشتن موهای کوتاه شده می باشد از روی سر و به شما کمک میکند تا با مرتب کردن و پاک کردن موهای خرد کاری بی نقص را داشته باشید ..
26,500 تومان
برس پوش چوبی رزونال
ناموجود
تولید کننده: REZONAL
یکی از روش های حجم دادن مو و حالت دادن مو از قدیم پوش دادن مو می باشد و برای پوش دادن مو بهتر است از برس پوش یا شانه پوش استفاده نمایید که دقیقا برای اینکار طراحی شده است ..
12,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
برس پیچ گرد یکی از برس های پرطرفدار برای مصارف شخصی و آرایشگاهی می باشد. با استفاده از برس پیچ گرد رزونال شما میتوانید لایه لایه موهای خود را جدا کرده حالت و حجم دهید. ..
42,000 تومان
تولید کننده: REZONAL
یکی از لوازم بسیار مصرفی برای مرتب کردن و حالت دادن مو برس پیچ و شانه می باشد. برس پیچ نسوز به دلیل نسوز بودن آن در مقابل حرارت سشوار میتوان از این برس به راحتی استفاده کنید و به موهای خود حالت دهید ..
15,500 تومان
نمایش 1 تا 24 از 147 (7 صفحه)