منو
سبد خرید

Wahl

ماشین اصلاح حرفه ای سر و صفر زن Balding سفارش اروپا وال ماشین اصلاح حرفه ای سر و صفر زن Balding سفارش اروپا وال
ناموجود
تولید کننده: Wahl
ماشین اصلاح حرفه ای سر بلدینگ (bahding) محصول شرکت وال کشور آمریکا می باشد که دارای طراحی خاص تیغه ها جهت خط زنی و صفر زنی و دارای موتور قدرتمند V5000 سیمی که ایده ال برای خط زنی سر و صفر زنی مو می باشد این ماشین اصلاح وال فاقد اهرم تنظیم کناری می باشد. عرض تیغه ها حدود 4 سانت و از جنس کروم و ضد زنگ..
830,000 تومان
ماشین اصلاح شارژ و برق مجیک کلیپ کردلس 5 ستاره سفارش آمریکا وال ماشین اصلاح شارژ و برق مجیک کلیپ کردلس 5 ستاره سفارش آمریکا وال
ناموجود
تولید کننده: Wahl
ماشین اصلاح حرفه ای مجیک کلیپ 5 ستاره سفارش آمریکا یکی از پرقدرترین و با کیفیت ترین ماشن اصلاح های موجود در بازار می باشد. که در منزل (مصرف شخصی) و در سالن آرایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد.یکی از قابلیتهای این ماشین اصلاح برق و شارژی بودن آن و دارای قابلیت برش مستقیم است که هم در صورت اتصال به ..
1,430,000 تومان
ماشین خط زن دتیلر 5 ستاره سفارش آسیا وال ماشین خط زن دتیلر 5 ستاره سفارش آسیا وال
ناموجود
تولید کننده: Wahl
ماشین خط زن دتیلر 5 ستاره سفارش اروپا وال یکی از حرفه ای ترین و شناخته شده ترین خط زن ها می باشد.ماشین خط زن دتیلر وال بسیار دقیق و پرقدرت است و مناسب برای استفاده آرایشگاه و شخصی حرفه ای می باشد. در رابطه با این ماشین اصلاح میتوان گفت که دارای شکل ظاهری زیبا و به راحتی در کف دست قرار می گیرد، و..
2,300,000 تومان
ماشین خط زن دتیلر کردلس 5 ستاره سفارش آمریکا وال ماشین خط زن دتیلر کردلس 5 ستاره سفارش آمریکا وال
ناموجود
تولید کننده: Wahl
ماشین خط زن 5 ستاره وال یکی از حرفه ای ترین ماشین اصلاح ها می باشد که تخصصی ترین کاربرد این ماشین بعنوان خط زن است جهت مصارف حرفه ای و آرایشگاه ها طراحی شده است. قدرت و سرعت موتور خط زن وال بسیار بالاست و نوع عملکرد تند این ماشین باعث محبوبیت و پرطرفدار شدن و خواستار متخصصان گردیده است.از ویژگیه..
1,560,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)