منو
سبد خرید

ZAIN

تولید کننده: ZAIN
استالینگ واتر یا حالت دهنده موی مایع یکی از محصولات منحصر بفرد و ساخت ایران در حوزه آرایشی و بهداشتی می باشد. از ویژگیهای این استالینگ واتر میتوان به استفاده آسان، راحت، سریع و باز کردن گره مو در حین کار و شانه اشاره کرد و قبل استفاده سشوار از صدمات و آسیب های آن جلوگیری نموده و علاوه بر آن تقویت کن..
42,000 تومان
تولید کننده: ZAIN
حالت دهنده موی رویال که به حالت دهنده ترکیبی معروف می باشد دارای ترکیب پودر حالت مو و کرم مو و آدامس است و بسیار سبک و دارای عملکرد همانند تک تک ترکیبات بر روی مو بدونه ایجاد سفیدک و چربی می باشد و با استفاده از این محصول می توانید استایل منحصر بفردی داشته باشید ..
38,000 تومان
خرید ژل اصلاح صورت 400 میل PROFESSIONAL زین خرید ژل اصلاح صورت 400 میل PROFESSIONAL زین
ناموجود
تولید کننده: ZAIN
یکی از عادتها و دغدغه های آقایان از دیر باز تا کنون اصلاح صورت می باشد که نقش به سزایی در زیبایی و چهره آنها ایفا می کند در همین رابطه محصولات متفاوت و مختلف بسیار، با برندهای متنوع به بازار ارائه شده که از آنها میتوان به ژل اصلاح صورت، فوم اصلاح و خمیر ریش و... اشاره نمود. ژل اصلاح صورت زین به شما..
29,500 تومان
سرم کوتاهی مو و تقویتی موی CUTTING POTION رویال سرم کوتاهی مو و تقویتی موی CUTTING POTION رویال
ناموجود
تولید کننده: ZAIN
سرم کوتاهی مو رویال جهت استفاده شخصی و آرایشگاهی می باشد با استفاده از این سرم موی کوتاهی، مو به مدت 35 دقیقه خیس و مرطوب می ماند و نیازی به اسپری مکرر آب جهت کوتاهی مو نیست و محصولی بسیار کاربردی برای آرایشگاه ها و کوتاهی مو می باشد علاوه بر این مورد اشاره شده در شینیون بسیار موثر و کاربردی نیز است..
60,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)